Menu
Alışveriş Sepetiniz
Kargolarda yaşanan yoğunluktan dolayı bazı bölgelere yapılan kargolarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 - Banka Havalesi veya EFT 

Siparişiniz ile size bildirilen banka hesap numaralarımızdan birine havale yöntemi yada EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra 3 iş günü içinde Havale/EFT yapmadığınız takdirde siparişiniz iptal edilir.


2- Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartına 12 taksit ile 256 bit SSL şifreleme ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Bunun için "Sipariş Tamamlama" sayfasında bilgilerinizi doldurduktan sonra "Ödeme Seçenekleri" bölümünde "Kredi Kartı Ödeme" seçeneğini seçiniz.

Bu opsiyon sadece "evdenargile.net" sitesinde aktiftir. "Nargiletr.com" sitesinden kredi kartı ile alışveriş yapmak için lütfen tıklayın: http://nargiletr.com/nargiletr-com-da-kredi-karti-ile-alisveris 


3- Banka Kartı ile Ödeme

Banka kartınızla internet üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Bunun için "Sipariş Tamamlama" sayfasında bilgilerinizi doldurduktan sonra "Ödeme Seçenekleri" bölümünde "Kredi Kartı Ödeme" seçeneğini seçiniz.TESLİMAT

Saat 14:00'e kadar ödemesini yaptığınız siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Nadir durumlarda yoğunluğa bağlı olarak ertesi güne sarkabilir.

Herhangi bir sebeple siparişinizden vazgeçmeniz durumunda yaptığınız ödeme istediğiniz banka hesabına kesintisiz iade edilir.


149 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 149 TL altı gönderilerde ise 7,90 TL sabit kargo ücreti faturanıza eklenir.*Siparişleriniz Yurtiçi Kargo firması ile gönderilir. Sizin için en iyi fiyatları sağlamak amacıyla anlaşmalı fiyatlardan kargonuz en uygun fiyatlarla gönderilir. 

Türkiye'nin her yerine uzaklığa bağlı olarak 1 veya 2 gün içinde teslimat yapılır. Kargo firmasından kaynaklanan bazı durumlarda nadir de olsa bu süre uzayabilir.